Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Bezpłatny warsztat - Trening Kreatywności w ramach Przystanku Wolontariat

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele zachodniopomorskich organizacji pozarządowych

Organizacjo! Chcesz pobudzić twórcze myślenie? Obudzić w sobie geniusza? Łączyć, przekształcać, odkrywać i tworzyć na nowo? Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wraz ze Starostwem Powiatowym w Koszalinie zaprasza na bezpłatny warsztat dla zachodniopomorskich organizacji pozarządowych, który odbędzie się ramach Przystanku Wolontariat. Warsztat prowadzony jest w oparciu o aktywne metody, wsparte mini-wykładem, do których zaliczamy ćwiczenia, zadania, symulacje, gry, testy i ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej. Aby rozwijać twórczy potencjał, warto zainwestować w dwie rzeczy: ciągłe zdobywanie wiedzy i zwiększanie sprawności myślenia. Jesteś otwarty na stały rozwój? Dołącz do nas - 4 grudnia w Koszalinie i 7 grudnia w Szczecinie. Szczegóły oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załączeniu.

 

Przystanek Wolontariat jest nową odsłoną organizowanego do tej pory na Pomorzu Zachodnim Tygodnia Aktywności. Pretekstem do kilkudniowego świętowania jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia.

Przystanek Wolontariat to przedsięwzięcie organizowane przez miejskie i regionalne organizacje pozarządowe oraz instytucje zaangażowane w popularyzowanie wolontariatu. Celem działań organizatorów Przystanku Wolontariat jest  podniesienie świadomości opinii publicznej na temat znaczenia działalności wolontariackiej, uwypuklenie więziotwórczego wymiaru działalności ochotniczej, popularyzowanie wolontariatu jako formy samorozwoju i zwiększania kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych. Przedsięwzięcie to służyć ma również wskazaniu wolontariatu jako wartościowej i atrakcyjnej formy aktywności obywatelskiej, a ponadto upowszechniania go jako narzędzia integracji społecznej. Co dotychczas zrobiliśmy w tej materii można poczytać na stronie http://tydzienaktywnosci.org/ i na https://www.facebook.com/PrzystanekWolontariat/

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 formularz zgłoszenia.doc (DOC, 148.50Kb) 2015-11-25 09:44:03 333 razy
2 harmonogram.docx (DOCX, 141.23Kb) 2015-11-25 09:44:03 320 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 25-11-2015 09:44:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 25-11-2015
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 25-11-2015 09:44:03