Bezpłatny warsztat - Trening Kreatywności w ramach Przystanku Wolontariat

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele zachodniopomorskich organizacji pozarządowych

Organizacjo! Chcesz pobudzić twórcze myślenie? Obudzić w sobie geniusza? Łączyć, przekształcać, odkrywać i tworzyć na nowo? Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wraz ze Starostwem Powiatowym w Koszalinie zaprasza na bezpłatny warsztat dla zachodniopomorskich organizacji pozarządowych, który odbędzie się ramach Przystanku Wolontariat. Warsztat prowadzony jest w oparciu o aktywne metody, wsparte mini-wykładem, do których zaliczamy ćwiczenia, zadania, symulacje, gry, testy i ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej. Aby rozwijać twórczy potencjał, warto zainwestować w dwie rzeczy: ciągłe zdobywanie wiedzy i zwiększanie sprawności myślenia. Jesteś otwarty na stały rozwój? Dołącz do nas - 4 grudnia w Koszalinie i 7 grudnia w Szczecinie. Szczegóły oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załączeniu.

 

Przystanek Wolontariat jest nową odsłoną organizowanego do tej pory na Pomorzu Zachodnim Tygodnia Aktywności. Pretekstem do kilkudniowego świętowania jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia.

Przystanek Wolontariat to przedsięwzięcie organizowane przez miejskie i regionalne organizacje pozarządowe oraz instytucje zaangażowane w popularyzowanie wolontariatu. Celem działań organizatorów Przystanku Wolontariat jest  podniesienie świadomości opinii publicznej na temat znaczenia działalności wolontariackiej, uwypuklenie więziotwórczego wymiaru działalności ochotniczej, popularyzowanie wolontariatu jako formy samorozwoju i zwiększania kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych. Przedsięwzięcie to służyć ma również wskazaniu wolontariatu jako wartościowej i atrakcyjnej formy aktywności obywatelskiej, a ponadto upowszechniania go jako narzędzia integracji społecznej. Co dotychczas zrobiliśmy w tej materii można poczytać na stronie http://tydzienaktywnosci.org/ i na https://www.facebook.com/PrzystanekWolontariat/

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki do pobrania

1 formularz zgłoszenia.doc (DOC, 14KB) 2015-11-25 09:44:03 245 razy
2 harmonogram.docx (DOCX, 14KB) 2015-11-25 09:44:03 232 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 25-11-2015 09:44:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 25-11-2015
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 25-11-2015 09:44:03