Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Konwent NGO w Kołobrzegu! - integrujemy III sektor!

Szanowni Państwo,
przedstawiciele Organizacji Pozarządowych z woj. zachodniopomorskiego,

W imieniu Pracowni Pozarządowej z Koszalina i pozostałych współrealizatorów projektu „Rady Pożytku do STANDARDowego Użytku” mamy wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić przedstawicieli III Sektora – osób działających na co dzień w organizacjach pozarządowych, do udziału w Konwencie NGO, który odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2015r. w Kołobrzegu.

Konwent NGO będzie  wydarzeniem bezprecedensowym, bowiem skierowany jest do przedstawicieli NGO z terenu województwa: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Jego głównym celem będzie niewątpliwie integracja reprezentantów środowiska NGO, wymiana doświadczeń, wiedzy oraz wzajemna inspiracja do dalszych działań.

Tematyka KONWENTU NGO będzie dotykać wiele istotnych tematów dotyczących III Sektora m.in. skutecznego dialogu JST-NGO, regrantingu, fundraisingu – sposobów pozyskiwania środków na działalność,  kampanii społecznych w mediach, współpracy w ramach Rad działalności pożytku publicznego i Strategii Rozwoju Sektora Obywatelskiego, którą w zeszłym roku mieliście Państwo okazję współtworzyć podczas organizowanego w Kołobrzegu Forum Inicjatyw Pozarządowych.

Po raz kolejny zapewnimy Państwu udział w wydarzeniu, którego program jest niezwykle interesujący. inspirujący dla podejmowania nowych wyzwań społecznych i inicjatyw. Zaproszeni z całej Polski prelegenci, będą pracować z Państwem w formule tzw. „world cafe”, która pozwoli każdemu uczestnikowi na czynny udział w dyskusji nt. prezentowanych tematów sektorowych.

Nie zapomnieliśmy również o dobrej zabawie integracyjnej. Proponujemy udział m.in. w warsztatach ruchowych i teatralnych. Dbając o zdrowie i kondycję III Sektora zorganizujemy  dla wszystkich  entuzjastów biegania i tych, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu - event biegowy.

Natomiast punktem kulminacyjnym programu KONWENTU NGO będzie  część animacyjna – w sobotni wieczór zapewnimy występ kabaretu „Słuchajcie z Zielonej Góry”, który przyjedzie do Kołobrzegu specjalnie dla Państwa, gwarantując ponad 60 min. dobrej rozrywki i humoru. 
Organizatorzy zapewniają noclegi i wyżywienie.

Miejscem Konwentu będzie hotel: Olymp 3 SPA & Wellness w Kołobrzegu mieszczącym się przy ulicy Kasprowicza 15.Ośrodek sprawdzony, oferujący dodatkowo w ramach pobytu atrakcje tj.: basen, sauna czy jacuzzi.

Na zgłoszenia do udziału w KONWENCIE NGO czekamy do dnia 20 kwietnia 2015r.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową proszę przesyłać mailowo na adres: rafal.olczak@rpdsu.zgora.pl

Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekajcie !!!   
Serdecznie zapraszamy!

W imieniu realizatorów
Agata Szewczyk
koordynatorka projektu "Rady Pożytku do STANDARDowego użytku"
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 17-04-2015 10:44:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 17-04-2015
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 17-04-2015 10:44:04