Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Budowa bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy Banie

Szanowni Państwo,
Gmina Banie jest uczestnikiem projektu „Dojrzałe Partnerstwo. Model współpracy kluczem do sukcesu we współpracy gmin i organizacji pozarządowych w gminach wiejskich Euroregionu Pomerania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Jednym z zadań realizowanych w ramach ww. projektu jest budowa aktualnej bazy organizacji pozarządowych z terenu gminy. W związku z tym w imieniu Urzędu Gminy oraz Instytutu Rozwoju Regionalnego (lider projektu) zwracamy się z prośbą do przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych zainteresowanych umieszczeniem profilu organizacji w budowanej bazie o wypełnienie ankiety dla organizacji pozarządowej, którą pobrać można www.bip.banie.pl w zakładce organizacje pozarządowe- aktualności.

Wypełnioną ankietę proszę w terminie do 30 listopada 2014 r.

  • dostarczyć osobiście do pokoju nr 8 Urzędu Gminy Banie;
  • wysłać pocztą tradycyjną na adres UG Banie: ul. Skośna 6, 74-110 Banie;
  • wysłać pocztą elektroniczną na adres: radagminy@banie.pl;

Bądź

Przekazać ankietę ekspertowi IRR prowadzącemu szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, którego termin i miejsce zostanie wskazane w terminie późniejszym.
Do ankiety prosimy załączyć kserokopię bądź skan statutu organizacji bądź przesłać go w formie elektronicznej na wskazany powyżej adres e-mail.

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Rozwoju Regionalnego tel. 91 42 11 535; e-mail: biuroprojektu17dp@irr.szczecin.pl bądź pracownikiem Urzędu Gminy Banie  - Anna Myszka tel. 91 4166 381 wew. 20, który następnie przekaże Państwa pytania pracownikom IRR.
Bezpośrednio na Państwa pytania będzie również mógł odpowiedzieć ekspert IRR prowadzący szkolenia dla przedstawicieli org. pozarządowych, którego termin i miejsce zostanie wskazane w terminie późniejszym.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Ankieta Banie.doc (DOC, 282.00Kb) 2014-11-12 10:17:47 414 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 12-11-2014 10:17:47
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 12-11-2014
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 12-11-2014 10:17:47