Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Debata nad raportem o stanie Gminy Banie

Debata nad raportem o stanie Gminy Banie

Zgodnie z art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506) wójt co roku do dnia 31 maja przedstawia radzie gminy raport o stanie gminy. Raport obejmuje podsumowanie działalności wójta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów
i strategii, uchwał rady gminy i budżetu obywatelskiego. Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadzona zostanie debata, w której głos zabierają radni. W debacie nad raportem o stanie gminy mogą zabierać głos mieszkańcy gminy. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie do Przewodniczącego Rady Gminy Banie, poparte podpisami co najmniej 20 osób. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Sesja Rady Gminy Banie, na której zostanie przedstawiony Raport o stanie Gminy Banie za rok 2018 odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 r. o godzinie 1000 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Banie.

Zgłoszenia do udziału w debacie przyjmowane będą w Urzędzie Gminy Banie pokój nr 8 do dnia 26 czerwca 2019 r. (środa) do godziny 1500.

Formularz zgłoszenia do debaty dostępny jest poniżej oraz w Urzędzie Gminy Banie pokój nr 8.

Formularz głoszenia do debaty

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 19-06-2019 08:50:39
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Myszka 19-06-2019
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 19-06-2019 08:54:31