Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zaproszenie do zgłaszania uwag i propozycji do projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r.

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY BANIE

z dnia 22 maja 2017 r.

w sprawie uwag i propozycji do projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r.

 

Wójt Gminy Banie informuje, że zostały rozpoczęte prace nad opracowaniem projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r. Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący w roku 2017.  Jest on dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Banie www.bip.banie.pl w zakładce „ORGANIZACJE POZARZĄDOWE” w folderze „program współpracy”.

W związku z tym zapraszamy organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do zgłaszania uwag i propozycji do projektu programu na 2018 r. na adres:

Urząd Gminy Banie

ul. Skośna 6, 74-110 Banie

lub na adres:

radagminy@banie.pl

 

Uwagi i propozycje do projektu programu współpracy prosimy zgłaszać na załączonym formularzu do dnia 23 czerwca 2017 r.  (data wpływu do Urzędu Gminy Banie).

Po upływie terminu zgłaszania uwag i propozycji zostanie opracowany projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r., który zostanie poddany konsultacjom społecznym, a następnie uchwalony przez Radę Gminy Banie.

 

Formularz zgłaszania uwag i propozycji

 

 WÓJT GMINY

Teresa Sadowska

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 23-05-2017 08:14:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 23-05-2017
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 23-05-2017 08:14:20