Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wyniki konsultacji projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014.

Banie, dnia 10 października 2013 r.

 

Wyniki konsultacji

projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014.

 

Konsultacje zostały przeprowadzone w sposób określony w uchwale Nr XXXIV/344/10 Rady Gminy Banie z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji oraz w myśl zarządzenia Nr 61/2013 Wójta Gminy Banie z dnia 29 sierpnia 2013 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji.

Konsultacje odbyły się w dniach od 3 września 2013 r. do 23 września 2013 r.

W dniu 2 września 2013 r. zaproszono organizacje pozarządowe do konsultacji projektu programu, zamieszczając stosowne ogłoszenie, wraz projektem programu oraz formularzem zgłoszenia opinii, na stronie internetowej Gminy Banie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Banie.

            W tym samym dniu ogłoszenie – zaproszenie dokonsultacji projektu programu zostało zamieszczone także natablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Banie w miejscowości Banie.

Zainteresowani mogli przesłać opinie (uwagi lub propozycje zmian wraz z uzasadnieniem) o projekcie programu na adres Urzędu Gminy Banie, ul. Skośna 6, lub drogą elektroniczną na adres radagminy@banie.plw terminie do dnia 23 września 2013 r.

W dniu 2 września 2013 r. przesłano bezpośrednio do organizacji pozarządowych z terenu Gminy Banie ogłoszenie – zaproszenie do konsultacji projektu programu wraz z tym projektem oraz formularzem zgłoszenia opinii. Organizacje pozarządowe zostały zaproszone także na otwarte spotkanie w ramach konsultacji. Spotkanie to odbyło się w dniu 18 września 2013 r. w Urzędzie Gminy Banie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele siedmiu organizacji pozarządowych. Na spotkaniu została zgłoszona jedna propozycja zmian do projektu programu, a mianowicie:

 w § 11 dodać zapis: „Z kwoty określonej w ust. 1 wydziela się pulę 80% z przeznaczeniem na realizację zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.”

Zgłoszona propozycja zmiany została uwzględniona w projekcie programu.

            Drogą pocztową ani elektroniczną nie wpłynęła żadna opinia.

 

WÓJT GMINY

Teresa Sadowska

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 14-10-2013 08:10:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 14-10-2013
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 14-10-2013 08:10:08