Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dotyczącej opracowanego projektu dokumentu "Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030" oraz "Prognozy oddziaływania na środowisko projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030"

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY BANIE

 

 

 

o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dotyczącej opracowanego projektu dokumentu „Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030” orazPrognozy  oddziaływania na środowisko projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030”

 

Na podstawie art. 39 ust. 1 w związku z art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. Nr 199, poz. 1227 ze zmianami) Wójt Gminy Banie zawiadamia o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, dotyczącej opracowanego projektu dokumentuProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030” oraz „Prognozy  oddziaływania na środowisko projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030”

 

Z niezbędną dokumentacją sprawy można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Banie pokój nr 6 w godzinach pracy urzędu .

 

Zainteresowani mogą składać uwagi i wnioski do wyżej wymienionego  projektu  dokumentu wymagającego udziału społeczeństwa w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

 

Uwagi i wnioski do strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, w tym prognozy oddziaływana na środowisko, należy składać w trybie art. 40 cyt. ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko – w formie pisemnej lub ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu Gminy w Baniach, ul. Skośna 6, 74-110 Banie, lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej (bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym) na adres e-mail: urzad@banie.pl, w terminie do dnia 03 października   2012 r.

 

Uwaga lub wniosek powinny zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy oraz przedmiot uwagi lub wniosku.

Powinny również być opatrzone tytułem, ze wskazaniem, że dotyczą strategicznej oceny oddziaływania na środowisko do opracowanego projektu  dokumentu „Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030” oraz „Prognozy  oddziaływania na środowisko projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Banie na lata 2012-2030”

 

Przedłożone uwagi i wnioski rozpatrzone zostaną przez Wójta Gminy Banie.

 

                                                                                                           

                                                                                                      WÓJT GMINY

                                                                                                      Teresa Sadowska

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 12-09-2012 08:38:33
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 12-09-2012
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 12-09-2012 08:42:24