Zaproszenie do zgłaszania uwag i propozycji do projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r.

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY BANIE

z dnia 22 maja 2017 r.

w sprawie uwag i propozycji do projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r.

 

Wójt Gminy Banie informuje, że zostały rozpoczęte prace nad opracowaniem projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r. Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący w roku 2017.  Jest on dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Banie www.bip.banie.pl w zakładce „ORGANIZACJE POZARZĄDOWE” w folderze „program współpracy”.

W związku z tym zapraszamy organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do zgłaszania uwag i propozycji do projektu programu na 2018 r. na adres:

Urząd Gminy Banie

ul. Skośna 6, 74-110 Banie

lub na adres:

radagminy@banie.pl

 

Uwagi i propozycje do projektu programu współpracy prosimy zgłaszać na załączonym formularzu do dnia 23 czerwca 2017 r.  (data wpływu do Urzędu Gminy Banie).

Po upływie terminu zgłaszania uwag i propozycji zostanie opracowany projektu programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r., który zostanie poddany konsultacjom społecznym, a następnie uchwalony przez Radę Gminy Banie.

 

Formularz zgłaszania uwag i propozycji

 

 WÓJT GMINY

Teresa Sadowska

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 23-05-2017 08:14:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 23-05-2017
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 23-05-2017 08:14:20