Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

KURS NA KONSULTACJE SPOŁECZNE

Wydział Współpracy Społecznej
Urząd Marszałkowski WZ

informuje:

w ramach projektu "Konsultujesz -Decydujesz!Wzmacnianie mechanizmów konsultacji społecznych w  woj. zachodniopomorskim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego mieliśmy możliwość stworzenia profesjonalnej platformy e-learningowej służącej edukacji jej użytkowników w zakresie tematyki konsultacji społecznych.

Pragniemy udostępnić do Państwa użytku kurs składający się z 5 modułów szkoleniowych i testów sprawdzających wiedzę po każdym z nich w wersji off line, by miała do niego dostęp każda osoba zainteresowana zagadnieniem konsultacji społecznych. Naszym celem jest, by wiedzę z tej tematyki upowszechniać możliwie najszerzej i by dostęp do niej był niczym nieograniczony. Niniejszy kurs jest skierowany zarówno do reprezentantówsamorządu czy członków organizacji pozarządowych, którzy ze względu na swoją pracę zawodową i działalność w III sektorze znają temat konsultacji w praktyce i chcą udoskonalić wiedzę z tego zakresu.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z kursu e-learningowego, który dostępny jest pod adresem http://www.wzp.pl/wws/organizacje_pozarzadowe/p-r-m-a-23224/projekt_partnerski_konsultujesz_-_decydujesz_.htm i http://www.kcwis.org.pl/index.php?dzial=1&id=632

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 07-07-2014 10:31:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 07-07-2014
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 07-07-2014 10:31:53