KURS NA KONSULTACJE SPOŁECZNE

Wydział Współpracy Społecznej
Urząd Marszałkowski WZ

informuje:

w ramach projektu "Konsultujesz -Decydujesz!Wzmacnianie mechanizmów konsultacji społecznych w  woj. zachodniopomorskim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego mieliśmy możliwość stworzenia profesjonalnej platformy e-learningowej służącej edukacji jej użytkowników w zakresie tematyki konsultacji społecznych.

Pragniemy udostępnić do Państwa użytku kurs składający się z 5 modułów szkoleniowych i testów sprawdzających wiedzę po każdym z nich w wersji off line, by miała do niego dostęp każda osoba zainteresowana zagadnieniem konsultacji społecznych. Naszym celem jest, by wiedzę z tej tematyki upowszechniać możliwie najszerzej i by dostęp do niej był niczym nieograniczony. Niniejszy kurs jest skierowany zarówno do reprezentantówsamorządu czy członków organizacji pozarządowych, którzy ze względu na swoją pracę zawodową i działalność w III sektorze znają temat konsultacji w praktyce i chcą udoskonalić wiedzę z tego zakresu.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z kursu e-learningowego, który dostępny jest pod adresem http://www.wzp.pl/wws/organizacje_pozarzadowe/p-r-m-a-23224/projekt_partnerski_konsultujesz_-_decydujesz_.htm i http://www.kcwis.org.pl/index.php?dzial=1&id=632

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 07-07-2014 10:31:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 07-07-2014
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 07-07-2014 10:31:53