Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Program "Erasmus+"

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele zachodniopomorskich organizacji pozarządowych

 

W załączeniu przesyłam informacje o organizowanym przez Stowarzyszenie Polites szkoleniu o nowym programie edukacyjnym „Erasmus+”, a konkretnie tej jego części dotyczącej młodzieży.

Szczegóły w załączeniu. Zachęcam do zapoznania się z treścią komunikatu.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 marca 2014 r.

 

 

Jesteś młodym obywatelem Europy i chciałbyś realizować własne pomysły, ale nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć na to pieniądze? Może pracujesz z kreatywną młodzieżą w ramach organizacji pozarządowej, instytucji, szkoły lub innej grupy formalnej lub nieformalnej i chciałbyś podpowiedzieć swoim podopiecznym, gdzie szukać pieniędzy na realizację ich pomysłów?

Jeżeli tak, Stowarzyszenie POLITES zaprasza Cię do udziału w jednym z dwóch kwietniowych szkoleń o programie Erasmus+ (tej jego części dotyczącej młodzieży) już 5-6. kwietnia oraz12-13. kwietnia 2014 roku w Międzynarodowym Centrum Studiów i Spotkań im. Dietricha Bonhoeffera przy ul. Piotra Skargi 32 w Szczecinie (niedaleko Jasnych Błoni).

W ramach szkolenia poznasz założenia edukacji pozaformalnej, zapoznasz się z kwestiami formalnymi, sposobem obliczania grantu oraz aplikowania o fundusze, a także, co najważniejsze, chcielibyśmy, abyś zobaczył/zobaczyła możliwości, jakie daje młodym ludziom, instytucjom, organizacjom Program Erasmus+”.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie oraz materiały związane z programem szkolenia. Koszty dojazdu każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

 

Termin zgłoszeń: 31 marca 2014

Więcej informacji: http://polites.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=657:szczecin-w-kwietniu-kolejne-szkolenia-o-programie-erasmus-modzie&catid=41:aktualnoci&Itemid=28

Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1h0kFp0PN-bzYJRYNxk5f13OOaXhHcfErXPx8-oB9QO0/viewform

Pozdrawiam i zapraszam,

Krzysztof Winiarczyk

Regionalny Ośrodek Szkolący
Stowarzyszenie POLITES w Szczecinie
www.polites.org.pl
e-mail: mlodziez@polites.org.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 26-03-2014 09:07:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 26-03-2014
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 26-03-2014 09:07:32