Program "Erasmus+"

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele zachodniopomorskich organizacji pozarządowych

 

W załączeniu przesyłam informacje o organizowanym przez Stowarzyszenie Polites szkoleniu o nowym programie edukacyjnym „Erasmus+”, a konkretnie tej jego części dotyczącej młodzieży.

Szczegóły w załączeniu. Zachęcam do zapoznania się z treścią komunikatu.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 marca 2014 r.

 

 

Jesteś młodym obywatelem Europy i chciałbyś realizować własne pomysły, ale nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć na to pieniądze? Może pracujesz z kreatywną młodzieżą w ramach organizacji pozarządowej, instytucji, szkoły lub innej grupy formalnej lub nieformalnej i chciałbyś podpowiedzieć swoim podopiecznym, gdzie szukać pieniędzy na realizację ich pomysłów?

Jeżeli tak, Stowarzyszenie POLITES zaprasza Cię do udziału w jednym z dwóch kwietniowych szkoleń o programie Erasmus+ (tej jego części dotyczącej młodzieży) już 5-6. kwietnia oraz12-13. kwietnia 2014 roku w Międzynarodowym Centrum Studiów i Spotkań im. Dietricha Bonhoeffera przy ul. Piotra Skargi 32 w Szczecinie (niedaleko Jasnych Błoni).

W ramach szkolenia poznasz założenia edukacji pozaformalnej, zapoznasz się z kwestiami formalnymi, sposobem obliczania grantu oraz aplikowania o fundusze, a także, co najważniejsze, chcielibyśmy, abyś zobaczył/zobaczyła możliwości, jakie daje młodym ludziom, instytucjom, organizacjom Program Erasmus+”.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie oraz materiały związane z programem szkolenia. Koszty dojazdu każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

 

Termin zgłoszeń: 31 marca 2014

Więcej informacji: http://polites.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=657:szczecin-w-kwietniu-kolejne-szkolenia-o-programie-erasmus-modzie&catid=41:aktualnoci&Itemid=28

Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1h0kFp0PN-bzYJRYNxk5f13OOaXhHcfErXPx8-oB9QO0/viewform

Pozdrawiam i zapraszam,

Krzysztof Winiarczyk

Regionalny Ośrodek Szkolący
Stowarzyszenie POLITES w Szczecinie
www.polites.org.pl
e-mail: mlodziez@polites.org.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 26-03-2014 09:07:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 26-03-2014
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 26-03-2014 09:07:32