Współpraca organizacji pozarządowych-ANKIETA

Szanowni Państwo

Panie/Panowie

Przedstawiciele zachodniopomorskich organizacji pozarządowych

 

Jak wygląda współpraca między organizacjami na terenie naszego województwa? Czy występują trwałe partnerstwa, które działają na rzecz dobra wspólnego, czy tylko na rzecz partnerów i ich interesów? Nasze kochane NGOsy, musimy wiedzieć jak ta kwestia wygląda w naszym regionie. Potrzebujemy Waszej opinii! Uzupełnijcie naszą krótką ankietę! 

Czy województwo zachodniopomorskie potrzebuje sieci organizacji pozarządowych i czy partnerstwa między organizacjami funkcjonują? Wyraź swoją opinię w krótkiej ankiecie.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego istnieje wiele sieci organizacji pozarządowych jednak nie ma sieci o charakterze ogólnym, angażującej się w sprawy wszystkich organizacji w zakresie polityk publicznych, wspierania dialogu na linii samorząd- ngo. Znikome, lub niewidoczne, są również działania wspólne organizacji pozarządowych. Czy tak jest? Pomóż nam w ocenie bieżącej sytuacji wypełniając krótką ankietę.

Ankieta Szczecińskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 skierowana do organizacji pozarządowych z terenu województwa zachodniopomorskiego. Marzec 2014 rok.

LINK DO ANKIETY!!

 

 

Kontakt

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3
Aleja Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin
tel. 91 350 82 99
e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 10-03-2014 14:44:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 10-03-2014
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 10-03-2014 14:44:37