Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Banie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. Rzeczy Niezwykłe. Dobre praktyki przedsiębiorstw społecznych

Szanowni Państwo!
 
Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Rzeczy Niezwykłe. Dobre praktyki przedsiębiorstw społecznych”prezentującą przykłady udanych działań przedsiębiorstw społecznych oraz ofertę pomocy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla podmiotów ekonomii społecznej z powiatu gryfińskiego, pyrzyckiego, stargardzkiego, choszczeńskiego i myśliborskiego.
 
Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2013 r. w Dobrzanach w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej mieszczącym się przy ul. Staszica 56, w od godz. 10.00 do godz. 17.00. Organizatorami spotkania są 4C Centrum Ekonomii Społecznej Krzysztof Musiatowicz, Fundacja Pod Aniołem, Gmina Pyrzyce- Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyrzycach oraz Aktywa Plus Emilia Kowalska.
 
Celem konferencji jest upowszechnianie wśród obecnych i przyszłych przedsiębiorców społecznych innowacyjnych pomysłów na działalność gospodarczą oraz działalności opartej na franszyzie społecznej.
 
Jednym z takich pomysłów jest wykorzystanie designu we współczesnej ekonomii społecznej. Polega to na wykorzystaniu innowacyjnych pomysłów wzorniczych, graficznych i artystycznych w przedsiębiorczości społecznej, często z wykorzystaniem materiałów ekologicznych, tanich i łatwych w pozyskaniu. Bardzo dobrym przykładem takiego działania jest nowa na polskim rynku marka „WellDone Dobre Rzeczy”.
 
Wszelkie informacje i aktualności nt. pełnej oferty Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie stargardzkim znaleźć można na naszej stronie www.owes.es.
 
W załączeniu przekazujemy program i formularz zgłoszeniowy na konferencję. Będziemy wdzięczni za rozpropagowanie informacji nt. konferencji i projektu na Państwa stronie internetowej i wśród pracowników oraz partnerów Państwa instytucji.
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Musiatowicz
 
 
 
 
 
Informacji nt. konferencji udziela Pani Anna Michałowska, tel. (91) 881 2694,
 
Zgłoszenia należy przesłać w wersji papierowej, elektronicznej lub faksem w nieprzekraczalnym terminie do 25 kwietnia 2013 r. na adres podany wyżej adres e-mail lub faks: (91) 881 2486. Uczestnikom zapewniamy zwrot kosztów dojazdu zgodnie z regulaminem umieszczonym na stronie: www.owes.es

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.pdf (PDF, 509.12Kb) 2013-04-24 12:38:48 660 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kalina Wójcik 24-04-2013 12:27:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kalina Wójcik 24-04-2013
Ostatnia aktualizacja: Kalina Wójcik 24-04-2013 12:38:48